Keratinin Saça Faydaları - CO PROFESSIONAL Keratin Bakım Ürünleri
Keratinin Saça Faydaları

Keratinin Saça Faydaları

Her saç tipi için yararlıdır ve formaldehit bulundurmayan formülü ve yeni sıvı durumu sayesinde kurutucu, ısı aletleri ve boyalara maruz kalma sebebiyle hasar gören saçları onarır.
Çatlamış ve zayıf noktaların düzeltilmesine yardımcı olur, çünkü protein ve vitamin bakımından zengindir ve güçsüz saç tellerini canlandırır. Diğer yandan, kullanım talimatlarına kesinlikle bağlı kalınmalıdır yoksa tam etkenlere ulaşılamayacaktır.
Faydaları hasar görmüş saçları onarır, boya rengini tutar ve kıskanılacak bir parlaklık sağladığı için, boya ile boyanan saçlar da mükemmelleşir.
Saç foliküllerini hacimlendirir ve güç verir, saçlarımıza daha fazla gövde sağlar.

Keratinin Saça Faydaları

Proteinler bakımından zengin olduğu için saçlarımıza daha fazla güç katar.
Saçını nemlendirir ve canlılığını korur, kimyasal bileşimi sayesinde zaman kaybıyla kaybedilen besin maddeleri ve amino asitler ile saçlarımızı iyileştirir.
Keratin saçlarınızı şekil verecek ve istenmeyen “kıvrımları” azaltacaktır; saç dokusunun geliştirilmesi; doğal rengi, yumuşaklığı ve elastikiyetini koruyacak ve artıracaktır.
Keratinler kendi doğal özelliklerinden ötürü, saçın zarar görmüş noktalarına kaynak yapar ve saç teli üstüne film şeridi gibi ince bir koruma katmanı oluşturarak saçınızı güçlendirir ve pürüzsüzleştirir.

Keratinin Etkileri

Keratinlerin bu onarıcı özelliğini başka herhangi bir madde o etkiyi verememektedir. Çok hasar görmüş saçlarda tedavi süreci birkaç seansı bulabilir. Bu zaman içerisinde seansları tekrarlamak gerekir. Tekrarlar zor olmayacaktır tam tersine, saçlarınızın zamanla daha iyi olduğunu görünce zevkle seanslarınıza gelecek ve daha güzel saçların keyfini süreceksiniz.

Tezgah üzerinde bulabileceğiniz birçok ürün, saçınızda hasar bırakabilecek sert kimyasallar barındırır. Keratin tedavisi, saçlarınızı parlak ve daha canlı gösterebilen doğal materyallerden yapılır. Bu tedavi aynı anda saç boyama gibi saçlarına farklılıklar yapan ve saç modasına yakından ilgi duyan insanlar için de en iyisidir.

Zira bu uygulama sırasında keratin saçınızı koruyarak kimyasallardan etkilenmemenizi sağlar. Aynı anda perma, oryal türü uygulamalara karşı saçınızı en iyi koruyacak ürünlerdendir. Isıl uygulamalara karşı savaş vererek saçınızın öz yapısını oluşturan proteinlerinde güçlenmesine yarar.

Keratin tedavisi günümüzün en faydalı tedavilerinden biri olarak bilinir, ancak bunun tek dezavantajı ücretidir. Günümüzün pahalı saç bakımından birisidir. Fakat ücretinin karşılığını tamamen karşılayacağından emin olabilirsiniz.

İletişim İçin Tıklayınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Translate

Anahtar Kelimeyi Girin