Hakkımızda - CO PROFESSIONAL Keratin Bakım Ürünleri

Biz Kimiz?

Co Kozmetik San. İç ve Dış Tic. Ltd Şti. 2016 yılında tescil ettirilmiş olan “Co Professional” markasıyla kozmetik sektöründe İstanbul / Türkiye adresinde faaliyete geçmiştir.

Şirketimiz Co Professional  markası adı altında ;

  • Kozmetik ürünleri ,
  • Kişisel Bakım ve Saç Bakım Ürünleri,
  • Kişisel Koruyucu Donanım Ürünleri,
  • İnsan hijyeni ile ilgili Biyosidal Ürünler (Antiseptikler, antibakteriyel sabunlar, el dezenfektanları vb.)

Co Kozmetik, saç tiplerine göre şampuanlar, duş jelleri, sıvı sabunlar, saç kremleri, el ve ayak peeling’ leri, kaş & kirpik serumu gibi çok çeşitli kozmetik ürünlerinin üretim, satış ve dağıtımını yapan kurumsal bir firmadır. Yurt içi, yurt dışı satış ve e-ticaret şeklinde çeşitli ticari faaliyetlerimiz bulunmaktadır. Kişisel Bakım ürünleri imalat ve satışı yapan firmamız son dönemde ürün gamına eklemiş olduğu Kişisel Koruyucu Donanım Ürünleri ve Biyosidal Ürünlerin imalat ve satışı ile birlikte  daha fazla, kaliteli ürün ve hizmet anlayışı ile hareket etmekte olup, sahip olduğu yetkili satıcı ve çözüm merkezli anlayışı ile son kullanıcılarımıza her geçen gün genişleyen ürün yelpazesi sunmaktadır.

Ayrıca ;

2017 yılında şirket bünyesinde kurulan CO Ajans sosyal medyada ve dijital platformlarda reklam çalışmaları yaparak marka bilinirliğini ve ürünlerin tanıtımlarını sağlamıştır. Ürünlerimiz dünya standartlarında ulusal ve uluslararası kalite belgelerine sahiptir. Sağlık Bakanlığı’nca onaylı ürünler olup; Analiz Sertifikaları, MSDS Raporları, Dermatolojik Testleri ve Mikrobiyoloji Testleri yapılmıştır. “GS1” (Global Data Synchronization Network) Avrupa Ürün Barkodlama Örgütü  Türkiye Tescil Belgesi alınmış olup barkodlama sistemi oluşturulmuş ve Macaristan’ daki şirketimiz Co Professional Trade Company Kft üzerinden “CPNP” (Cosmetic Product Notification Portal) Avrupa Birliği Kozmetik Ürün Bildirimleri yapılmıştır.

Şirketimizin temel kuruluş amacı ; Dünya standartlarında, kalite prensipleri çerçevesinde, insan sağlığına öncelik veren çevre dostu çeşitli kozmetik ve kişisel bakım ürünleri üretmektir.

Temel felsefemiz ; Çalışan memnuniyetini sağlamak,, toplum ve tüketici sağlığı ile  çevre duyarlılığını gözetmek ve güven tesis etmektir. Bu sorumluluk bilinciyle, ulusal ve uluslararası yüksek kalite standartları ve belgeleri kapsamında ürünler üreterek dünya çapında ülkemizi gururla temsil eden bir firma olmayı hedeflemekteyiz.

Translate

Anahtar Kelimeyi Girin